صفحه اصلی   سایت انجمن   فرم ثبت نام   تماس با ما   آرشیو     English
 News Archive 

دکتر بصیری، رئیس انجمن و رئیس کنگره: محورهای جدید و نوآوری های کنگره 97

دکتر بصیری، رئیس انجمن و رئیس کنگره: محورهای جدید و نوآوری های کنگره 97

 

در کنگره امسال چندین محور و نوآوری بر اساس نظرسنجی کنگره سال 96 به شرح زیر صورت گرفته و به امید خداوند متعال و همکاری همه همکاران گرامی اجرا خواهد شد.

محور اول: نقش برجسته اورولوژیست های جوان در برگزاری کنگره پیش رو است. در این کنگره از همکاران اورولوژیست جوان در برگزاری، مدیریت جلسات، ارزیابی برنامه ها و ارائه گزارشی از خلاصه مطالب روز قبل کنگره و مدیریت ضبط برنامه ها و پخش آنها در روزهای پس از کنگره بصورت webcast بهره خواهیم برد. همچنین یک برنامه علمی مستقل برای همکاران اورولوژیست جوان در نظر گرفته شده است.

محور دوم:. در این کنگره انتخاب فلوشیپ و رزیدنت نمونه را خواهیم داشت که دعوتنامه آن برای بخش های اورولوژی و کمیته دستیاری انجمن ارسال شده است و براساس رزومه، مدارک و فعالیت هایی که این همکاران داشته اند به کمیته داوران معرفی و این کمیته نفرات برتر را انتخاب و در مراسم ضیافت شام کنگره، این نفرات معرفی و از ایشان تقدیر می شود. همچنین در مراسم شام امسال، دستیاران برجسته و برتر در امتحانات بورد نیز معرفی خواهند شد.

محور سوم: مراسم ضیافت شام کنگره امسال بزرگداشت 2 نفر از اساتید پیشکسوت اورولوژیست، آقایان دکتر سنادیزاده و دکتر خضری خواهد بود که این اساتید در کنگره حضور خواهند داشت و از ایشان تقدیر خواهد شد و ضیافت شام کنگره به افتخار ایشان برگزار خواهد شد.

محور چهارم: در کنگره جاری بیشترین میهمان خارجی را در چند سال اخیر خواهیم داشت. اطلاعات آنها در سایت کنگره و سایت انجمن قابل مشاهده است. از جمله این میهمانان می توان به دبیر انجمن اورولوژی اروپا (Prof Chapple)، دبیر انجمن بین المللی اورولوژی (Prof de la Rosette)، دبیر انجمن بین المللی بی اختیاری (ICS) و دبیر انجمن نورویورولوژی (INUS)، رئیس کمیته علمی انجمن اورولوژی اروپا (Prof Stenzl) و چهره های مطرح ایرانی فعال در اروپا و امریکا اشاره کرد. روز بین المللی کنگره که روز پنجشنبه 31 خرداد ماه است با حضور این اساتید و همکاران ایرانی، روز پرثمری خواهد بود.  همچنین برای اینکه از حضور این اساتید بیشترین بهره را ببریم، در حال برنامه ریزی هستیم تا بتوانیم براساس زمان حضور این اساتید در ایران، از این افراد در برنامه های مختلف شاخه های تخصصی و استانی بهره ببریم.

محور پنجم: در کنگره جاری در نظر داریم برنامه همه سالن ها را با کیفیت بالا و با همکاری کمیته اورولوژیست های جوان ضبط کرده و پس از کنگره در سایت انجمن قرار دهیم تا همکاران و افرادی که نتوانستند در برخی سالن های کنگره شرکت کنند، با مشاهده این فیلم ها از مطالب مطرح شده استفاده نمایند.

محور ششم: بحث انتخاب مقالات برتر است که به بهترین مقاله های ارائه شده در کنگره با نظر کمیته علمی و داوران در مراسم شام کنگره از ایشان تقدیر بعمل خواهد آمد.

محور هفتم: مطابق سال گذشته بحث ترجمه همزمان را برای میهمانان خارجی خواهیم داشت تا امکان حضور فعال آنها در مباحث علمی فراهم شود. همچنین سعی بر این است تا برنامه ها به موقع شروع شده و در زمان مقرر پایان یابد و زمان کافی و مناسب برای بحث و پرسش و پاسخ در نظر گرفته شود تا همکاران بتوانند با دست پر از این کنگره به مراکز خود بازگردند.

 

 

 1397/1/20

 
درباره ایران
ورود اعضا
اخبار
گالری
برنامه زمانبندی ارائه مقالات سخنرانی و پوستر
نحوه ارائه مقالات سخنرانی و پوستر
اعلام نتایج داوری مقالات
امتیاز بازآموزی کنگره
دکتر بصیری، رئیس انجمن و رئیس کنگره: محورهای جدید و نوآوری های کنگره 97
برنامه علمی کنگره
تمدید مهلت ارسال مقالات
دکتر صوفی مجیدپور: کنگره سال 96 پایه برای برگزاری هرچه بهتر کنگره سال 97 بود
اطلاعیه انجمن اورولوژی آسیا
دکتر تدین: با توجه به نشست کمیته علمی، امسال کنگره متفاوتی خواهیم داشت
عضو کمیته علمی کنگره بیست و یکم انجمن اورولوژی: زمان زیادی که صرف جلسات کمیته علمی میشود در برگزاری کنگره تاثیرگذار است
اولين نشست هم انديشي كميته علمي بيست و يكمين كنگره انجمن اورولوژي ايران
دعوت ریاست انجمن اورولوژی ایران از کلیه همکاران اورولوژیست برای همکاری در برنامه ریزی کنگره سال 1397
حکم آقای دکتر سلیمانزاده جهت اجرای آیین نامه اجرایی شاخه اورولوژیست های جوان
آیین نامه شرح وظایف و اختیارات کمیته اورولوژیستهای جوان انجمن اورولوژی ایران و ...
جلسه کمیته علمی کنگره سال 97
نظر سنجی موضوعات علمی بیست و یکمین کنگره انجمن اورولوژی ایران
رئیس بیست و یکمین کنگره انجمن اورولوژی ایران: کنگره آتی انجمن بین 29 خرداد تا 1 تیر سال 1397 برگزار می شود.
به کنگرۀ سال 1397 خوش آمدید
حامیان کنگره